Wolmart - Responsive Marketplace HTML Template

Ulubione Konto

Zapytaj o cenę:

Transport HDS z rozładunkiem

Tak, jak wspomnieliśmy powyżej, w naszej firmie możecie liczyć na transport HDS z rozładunkiem i składają się na niego 3 pojazdy. Mowa o 2 samochodach ciężarowych oraz jednym, mniejszym aucie. Czym jednak jest wspomniany HDS? Jest to skrót od pełnej nazwy, jaką jest hydrauliczny dźwig samochodowy. Z czego właściwie składa się taki pojazd?

Charakteryzuje się on posiadaniem wspomnianego dźwigu, który pozwala na większe możliwości samochodu. Dzięki takiemu elementowi jesteśmy w stanie załadować towar do samochodu bez żadnej pomocy. Co więcej, przyjeżdżając na miejsce dostawy, bez najmniejszego problemu możemy go rozładować bez żadnych przeszkód.

Jest to doskonałe zrewolucjonizowanie transportu rozmaitych ciężkich ładunków. Nasza firma idzie z duchem czasu, więc nie mogłaby się bez tego obejść.

Dostawa do 3 i pół tony

Możemy również cieszyć się faktem, jakim jest bycie posiadaniu dwóch samochodów dostawczych, które są odmianą lekkich samochodów ciężarowych. Jest to możliwość przewozu mniejszych ilości towaru bez konieczności angażowania do tego większych pojazdów. Jest to uniwersalne i jednocześnie przydatne narzędzie transportowe.

Każdy nasz pojazd charakteryzuje się świetnym stanem technicznym i zapewnia bezpieczny przewóz zamówionych przez klientów produktów. Możecie mieć zatem pewność, że oczekiwane przez was towary pojawią się na miejscu naprawdę szybko, gdyż niekiedy dostawa zostaje dostarczona nawet tego samego dnia. Zapraszamy do współpracy.

Nasza flota

Szybki transport i dostawa to nasza specjalność, jednak zupełnie nie udałoby się to oczywiście bez odpowiedniego transportu, który to zapewnia. Możemy się bowiem pochwalić faktem, iż niektóre zamówienia dostarczamy nawet w ten sam dzień! Wszystko to za sprawą naszej floty, na którą składają się samochody, takie jak:

  • Duże auta ciężarowe posiadające dźwig HDS,
  • Mniejsze auto z dźwigiem HDS,
  • Dwa samochody dostawcze do 3 i pół tony.

To właśnie dzięki ich obecności w firmie jesteśmy w stanie działać szybko i jednocześnie bezpiecznie przewozić zamówione przez naszych klientów produkty. Nasi pracownicy zawsze stawiają na wysoką jakość usługi, więc możecie mieć pewność, że zamówienie zawsze zostanie przywiezione w odpowiedniej ilości i stanie idealnym.